Продукція > KEMET > C951U332MVWDBAWL40
C951U332MVWDBAWL40
C951U332MVWDBAWL40 KEMET
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 3300PF 400VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 400volts 3300pF 20% Y5U.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C951U332MVWDBAWL40 C951U332MVWDBAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 400volts 3300pF 20% Y5U