Продукція > KEMET > C951U392MZVDCAWL45
C951U392MZVDCAWL45
C951U392MZVDCAWL45 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 3900PF 440VAC Y5V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 300volts 3900pF 20% Y5V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C951U392MZVDCAWL45 C951U392MZVDCAWL45 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 300volts 3900pF 20% Y5V