Продукція > KEMET > C951U472MVVDAA7317
C951U472MVVDAA7317
C951U472MVVDAA7317 KEMET
KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 4700PF 400VAC Y5V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Capacitance: 4700 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 400VAC Y5V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 400VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C951U472MVVDAA7317 C951U472MVVDAA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 400volts 4700pF 20% Y5V