Продукція > KEMET > C951U472MVVDBAWL20
C951U472MVVDBAWL20
C951U472MVVDBAWL20 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 4700PF 400VAC Y5V RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/400V 4700pF Y5V 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C951U472MVVDBAWL20 C951U472MVVDBAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf Safety Capacitors 400/400V 4700pF Y5V 20% LS=10mm