Продукція > KEMET > C957U392MYVDBA7317
C957U392MYVDBA7317
C957U392MYVDBA7317 Kemet
docfinder?Partnumber=C957U392MYVDBA7317
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 3900PF 250VAC 20% RADIAL
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C957U392MYVDBA7317 C957U392MYVDBA7317 Виробник : Kemet docfinder?Partnumber=C957U392MYVDBA7317 Description: CAP CER 3900PF 400VAC Y5V RADIAL