Продукція > KEMET > C957U392MZVDAAWL40
C957U392MZVDAAWL40
C957U392MZVDAAWL40 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 3900PF 440VAC Y5V RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 300volts 3900pF 20% Y5V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C957U392MZVDAAWL40 C957U392MZVDAAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 300volts 3900pF 20% Y5V