C96-BCG14H-CGO
C96-BCG14H-CGO Visual Communications Company - VCC
90-Series-Datasheet.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: PMI 12-08-16 GREEN
Packaging: Bulk
Current: 25mA
Voltage: 14V
Type: LED
Millicandela Rating: 70mcd
Termination Style: PC Pin
Lens Color: Green
Viewing Angle: 24°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.29" (7.37mm)
Wavelength - Peak: 569nm
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 8.50mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PMI 12-08-16 GREEN, Packaging: Bulk, Current: 25mA, Voltage: 14V, Type: LED, Millicandela Rating: 70mcd, Termination Style: PC Pin, Lens Color: Green, Viewing Angle: 24°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.29" (7.37mm), Wavelength - Peak: 569nm, Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 8.50mm Dia.
Інші пропозиції C96-BCG14H-CGO
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C96-BCG14H-CGO Виробник : VCC 90-Series-Datasheet.pdf LED Panel Mount Indicators PMI Round LED .290" Green 14V