Продукція > KEMET > C961U222MWWDCA7317
C961U222MWWDCA7317
C961U222MWWDCA7317 KEMET
C961U222MWWDCA7317
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 760VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Capacitance: 2200 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 760VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C961U222MWWDCA7317 C961U222MWWDCA7317 Виробник : KEMET C961U222MWWDAA7317-1149915.pdf Ceramic Disc Capacitors 500volts 2200pF 20% Y5U