Продукція > KEMET > C961U392MVWDAAWL20
C961U392MVWDAAWL20
C961U392MVWDAAWL20 KEMET
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 3900PF 400VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 400volts 3900pF 20% Y5U.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C961U392MVWDAAWL20 C961U392MVWDAAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 400volts 3900pF 20% Y5U