Продукція > KEMET > C961U392MVWDAAWL45
C961U392MVWDAAWL45
C961U392MVWDAAWL45 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 3900PF 400VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/400V 3900pF Y5U 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C961U392MVWDAAWL45 C961U392MVWDAAWL45 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf Safety Capacitors 400/400V 3900pF Y5U 20% LS=10mm