Продукція > KEMET > C961U392MVWDBA7317
C961U392MVWDBA7317
C961U392MVWDBA7317 KEMET
C961U392MVWDBA7317
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 3900PF 400VAC Y5U RADIAL
на замовлення 370 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - C961U392MVWDBA7317 - Funkentstörkondensator (Keramik), Scheibe, 3900 pF, ± 20%, X1 / Y1, 400 V, 400 V, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322300, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 10mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Entstörklasse: X1 / Y1, Nennspannung Y: 400V, euEccn: NLR, Kapazität: 3900pF, Produktpalette: C900AH SFTY X1-400 Y1-400 Series, Nennspannung X: 400V, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C961U392MVWDBA7317 C961U392MVWDBA7317 Виробник : KEMET C961U392MVWDBA7317 Description: KEMET - C961U392MVWDBA7317 - Funkentstörkondensator (Keramik), Scheibe, 3900 pF, ± 20%, X1 / Y1, 400 V, 400 V, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322300
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 10mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Entstörklasse: X1 / Y1
Nennspannung Y: 400V
euEccn: NLR
Kapazität: 3900pF
Produktpalette: C900AH SFTY X1-400 Y1-400 Series
Nennspannung X: 400V
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 3153 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
C961U392MVWDBA7317 C961U392MVWDBA7317 Виробник : KEMET C961U392MVWDBA7317 Description: CAP CER 3900PF 400VAC Y5U RADIAL
товару немає в наявності
C961U392MVWDBA7317 C961U392MVWDBA7317 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-3316669.pdf Safety Capacitors 400/400V 3900pF Y5U 20% LS=10mm