Продукція > KEMET > C961U392MZWDBAWL20
C961U392MZWDBAWL20
C961U392MZWDBAWL20 KEMET
C900_Z_Series_Rev_Oct_2016.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 3900PF 440VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 300volts 3900pF 20% Y5U.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C961U392MZWDBAWL20 C961U392MZWDBAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 300volts 3900pF 20% Y5U