Продукція > KEMET > C961U682MYVDCA7317
C961U682MYVDCA7317
C961U682MYVDCA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 6800PF 400VAC Y5V RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 6800pF 20% Y5V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C961U682MYVDCA7317 C961U682MYVDCA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 6800pF 20% Y5V