Продукція > KEMET > C967U472MYWDAA7317
C967U472MYWDAA7317
C967U472MYWDAA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 4700PF 400VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 4700pF 20% Y5U.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C967U472MYWDAA7317 C967U472MYWDAA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 4700pF 20% Y5U