C967U472MZWDBAWL40
C967U472MZWDBAWL40 KEMET / PARTNER STOCK
2819350.pdf
Виробник: KEMET / PARTNER STOCK
Description: KEMET / PARTNER STOCK - C967U472MZWDBAWL40 - Funkentstörkondensator (Keramik), 4700 pF, ± 20%, X1 / Y2, 440 VAC, 300 VAC, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322300
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Entstörklasse: X1 / Y2
Nennspannung Y: 300VAC
euEccn: NLR
Kapazität: 4700pF
Produktpalette: C900AC Series
Nennspannung X: 440VAC
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: To Be Advised
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET / PARTNER STOCK - C967U472MZWDBAWL40 - Funkentstörkondensator (Keramik), 4700 pF, ± 20%, X1 / Y2, 440 VAC, 300 VAC, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322300, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Entstörklasse: X1 / Y2, Nennspannung Y: 300VAC, euEccn: NLR, Kapazität: 4700pF, Produktpalette: C900AC Series, Nennspannung X: 440VAC, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C967U472MZWDBAWL40 C967U472MZWDBAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC Description: CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 4700 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
C967U472MZWDBAWL40 C967U472MZWDBAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-1769898.pdf Safety Capacitors 440/300V 4700pF Y5U 20% LS=7.5mm