Продукція > KEMET > C967U472MZWDCA7317
C967U472MZWDCA7317
C967U472MZWDCA7317 KEMET
KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 4700 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C967U472MZWDCA7317 C967U472MZWDCA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-1769898.pdf Safety Capacitors 440/300V 4700pF Y5U 20% LS=7.5mm