Продукція > KEMET > C967U682MYVDBA7317
C967U682MYVDBA7317
C967U682MYVDBA7317 KEMET
KEM_C1064_X1_400_VAC_Y2_250_VAC-1769942.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 400/250V 6800pF Y5V 20% LS=7.5mm
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 6800PF 400VAC Y5V RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 400VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Capacitance: 6800 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C967U682MYVDBA7317 C967U682MYVDBA7317 Виробник : KEMET C967U682MYVDBA7317 Description: CAP CER 6800PF 400VAC Y5V RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 6800 pF
на замовлення 129 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 6800 pF