Продукція > KEMET > C967U682MYVDBAWL40
C967U682MYVDBAWL40
C967U682MYVDBAWL40 KEMET
C967U682MYVDBAWL40
Виробник: KEMET
Description: KEMET - C967U682MYVDBAWL40 - Funkentstörkondensator (Keramik), Scheibe, 6800 pF, ± 20%, X1 / Y2, 400 V, 250 V, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322300
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40
Entstörklasse: X1 / Y2
euEccn: NLR
Kapazität: 6800
Produktpalette: C900AC SFTY X1-400 Y2-250 Series
Nennspannung X: 400
productTraceability: No
Name der Serie: 900
Betriebstemperatur, max.: 125
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 403 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 52
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - C967U682MYVDBAWL40 - Funkentstörkondensator (Keramik), Scheibe, 6800 pF, ± 20%, X1 / Y2, 400 V, 250 V, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322300, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40, Entstörklasse: X1 / Y2, euEccn: NLR, Kapazität: 6800, Produktpalette: C900AC SFTY X1-400 Y2-250 Series, Nennspannung X: 400, productTraceability: No, Name der Serie: 900, Betriebstemperatur, max.: 125, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C967U682MYVDBAWL40 C967U682MYVDBAWL40 Виробник : Kemet Description: CAP CER 6800PF 400VAC Y5V RADIAL
товару немає в наявності
C967U682MYVDBAWL40 C967U682MYVDBAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 6800pF 20% Y5V