Продукція > KEMET > C967U682MZVDCAWL20
C967U682MZVDCAWL20
C967U682MZVDCAWL20 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 6800PF 440VAC Y5V RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 300volts 6800pF 20% Y5V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C967U682MZVDCAWL20 C967U682MZVDCAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 300volts 6800pF 20% Y5V