Продукція > KEMET > C971U472MUWDBAWL45
C971U472MUWDBAWL45
C971U472MUWDBAWL45 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 4700PF 400VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 4700pF Y5U 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C971U472MUWDBAWL45 C971U472MUWDBAWL45 Виробник : KEMET KEM_C1067_X1_400_VAC_Y1_250_VAC-1769931.pdf Safety Capacitors 400/250V 4700pF Y5U 20% LS=10mm