Продукція > KEMET > C971U472MVWDBAWL35
C971U472MVWDBAWL35
C971U472MVWDBAWL35 KEMET
KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 4700PF 400VAC Y5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.551" Dia (14.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 400VAC Y5U RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 400VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.551" Dia (14.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Part Status: Active, Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C971U472MVWDBAWL35 C971U472MVWDBAWL35 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf Safety Capacitors 400/400V 4700pF Y5U 20% LS=10mm