Продукція > KEMET > C971U472MVWDCAWL45
C971U472MVWDCAWL45
C971U472MVWDCAWL45 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 4700PF 400VAC Y5U RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 400/400V 4700pF Y5U 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C971U472MVWDCAWL45 C971U472MVWDCAWL45 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf Safety Capacitors 400/400V 4700pF Y5U 20% LS=10mm