Продукція > KEMET > C981U103MYVDAAWL45
C981U103MYVDAAWL45
C981U103MYVDAAWL45 KEMET
C981U103MYVDAAWL45
Виробник: KEMET
Description: KEMET - C981U103MYVDAAWL45 - Funkentstörkondensator (Keramik), Scheibenkondensator, 0.01 µF, ± 20%, X1 / Y2, 400 V, 250 V
tariffCode: 85322300
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 10mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Entstörklasse: X1 / Y2
Nennspannung Y: 250V
euEccn: NLR
Kapazität: 0.01µF
Produktpalette: C900AC SFTY X1-400 Y2-250 Series
Nennspannung X: 400V
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2540 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - C981U103MYVDAAWL45 - Funkentstörkondensator (Keramik), Scheibenkondensator, 0.01 µF, ± 20%, X1 / Y2, 400 V, 250 V, tariffCode: 85322300, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 10mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Entstörklasse: X1 / Y2, Nennspannung Y: 250V, euEccn: NLR, Kapazität: 0.01µF, Produktpalette: C900AC SFTY X1-400 Y2-250 Series, Nennspannung X: 400V, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C981U103MYVDAAWL45 C981U103MYVDAAWL45 Виробник : KEMET KEM_C1064_X1_400_VAC_Y2_250_VAC-1769942.pdf Safety Capacitors 400/250V 0.01uF Y5V 20% LS=10mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
C981U103MYVDAAWL45 C981U103MYVDAAWL45 Виробник : KEMET C981U103MYVDAAWL45 Description: CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RAD
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 10000 pF