Продукція > KEMET > C981U103MYVDBA7317
C981U103MYVDBA7317
C981U103MYVDBA7317 KEMET
C981U103MYVDBA7317
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RAD
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - C981U103MYVDBA7317 - Funkentstörkondensator (Keramik), Scheibe, 0.01 µF, ± 20%, X1 / Y2, 400 V, 250 V, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322300, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 10mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Entstörklasse: X1 / Y2, Nennspannung Y: 250V, euEccn: NLR, Kapazität: 10000pF, Produktpalette: C900AC SFTY X1-400 Y2-250 Series, Nennspannung X: 400V, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C981U103MYVDBA7317 C981U103MYVDBA7317 Виробник : Kemet c917u560jysdcawl50.pdf Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 0.01uF 400VAC/250VAC Y5V 20% (15 X 5mm) Radial Disc 10mm 125°C Ammo
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 774
Мінімальне замовлення: 500
Мінімальне замовлення: 532
C981U103MYVDBA7317 C981U103MYVDBA7317 Виробник : KEMET C981U103MYVDBA7317 Description: KEMET - C981U103MYVDBA7317 - Funkentstörkondensator (Keramik), Scheibe, 0.01 µF, ± 20%, X1 / Y2, 400 V, 250 V, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322300
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 10mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Entstörklasse: X1 / Y2
Nennspannung Y: 250V
euEccn: NLR
Kapazität: 10000pF
Produktpalette: C900AC SFTY X1-400 Y2-250 Series
Nennspannung X: 400V
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 495 шт:
Мінімальне замовлення: 33
Мінімальне замовлення: 17
C981U103MYVDBA7317 C981U103MYVDBA7317 Виробник : KEMET C981U103MYVDBA7317 Description: CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 526 шт:
Мінімальне замовлення: 8
C981U103MYVDBA7317 C981U103MYVDBA7317 Виробник : KEMET KEM_C1064_X1_400_VAC_Y2_250_VAC-1769942.pdf Safety Capacitors 400/250V 0.01uF Y5V 20% LS=10mm