Продукція > KEMET > C981U103MYVDCA7317
C981U103MYVDCA7317
C981U103MYVDCA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 0.01uF 20% Y5V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C981U103MYVDCA7317 C981U103MYVDCA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 0.01uF 20% Y5V