Продукція > KEMET > C981U103MYVDCAWL40
C981U103MYVDCAWL40
C981U103MYVDCAWL40 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 0.01uF 20% Y5V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C981U103MYVDCAWL40 C981U103MYVDCAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 0.01uF 20% Y5V