Продукція > KEMET > C981U103MZVDAAWL20
C981U103MZVDAAWL20
C981U103MZVDAAWL20 KEMET
C981U103MZVDAAWL20
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 10000PF 440VAC Y5V RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 10000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 440VAC Y5V RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y2, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C981U103MZVDAAWL20 C981U103MZVDAAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-3316742.pdf Safety Capacitors 440/300V 0.01uF Y5V 20% LS=10mm