Продукція > KEMET > C981U103MZVDAAWL45
C981U103MZVDAAWL45
C981U103MZVDAAWL45 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 10000PF 440VAC Y5V RDL
Написати відгук
Safety Capacitors 440/300V 0.01uF Y5V 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C981U103MZVDAAWL45 C981U103MZVDAAWL45 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-3316742.pdf Safety Capacitors 440/300V 0.01uF Y5V 20% LS=10mm