Продукція > KEMET > C9TS5MD5460AARX
C9TS5MD5460AARX
C9TS5MD5460AARX KEMET
C9TS5MD5460AARX
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 46UF 415VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: -5%, +15%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Applications: 3 Phase, Power Factor Correction (PFC)
Lead Spacing: 0.748" (19.00mm)
Termination: Terminal Block
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 415V
Height - Seated (Max): 6.378" (162.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 46 µF
Size / Dimension: 2.953" Dia (75.00mm)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 46UF 415VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: -5%, +15%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Applications: 3 Phase, Power Factor Correction (PFC), Lead Spacing: 0.748" (19.00mm), Termination: Terminal Block, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 415V, Height - Seated (Max): 6.378" (162.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 46 µF, Size / Dimension: 2.953" Dia (75.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C9TS5MD5460AARX C9TS5MD5460AARX Виробник : KEMET KEM_F3051_C9T_RADIAL-3316672.pdf Film Capacitors 415V 46uF -5/+15% Tol -5% / +10%