Продукція > KEMET > C9TS6MD5548AARX
C9TS6MD5548AARX
C9TS6MD5548AARX KEMET
C9TS6MD5548AARX
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 54.8UF 440VAC RADIAL
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 440V 54.8uF -5/+15% Tol -5% / +10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C9TS6MD5548AARX C9TS6MD5548AARX Виробник : KEMET KEM_F3051_C9T_RADIAL-1140501.pdf Film Capacitors 440V 54.8uF -5/+15% Tol -5% / +10%