CA-20KV-1000 Advanced Energy / Ultravolt
Виробник: Advanced Energy / Ultravolt
DC/DC Converters - Chassis Mount Required to operate properly on 8kV, 10kV, 12kV and 15kV models
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters HV Cable Assembly, 20kV, 18-Inch, Single Circuit for 8-15kV High-Power C Series Modules.
Інші пропозиції CA-20KV-1000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA-20KV-1000 Виробник : Advanced Energy AccessoriesDS-1223715.pdf Non-Isolated DC/DC Converters HV Cable Assembly, 20kV, 18-Inch, Single Circuit for 8-15kV High-Power C Series Modules