Продукція > VISHAY / DALE > CA0001100R0KR05
CA0001100R0KR05
CA0001100R0KR05 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 100ohms 10%
на замовлення 545 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA0001100R0KR05 CA0001100R0KR05 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 100 OHM 1W 10% AXIAL