Продукція > VISHAY DALE > CA0001180R0JS73
CA0001180R0JS73
CA0001180R0JS73 Vishay Dale
cahv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 180 OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 180ohms 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA0001180R0JS73 CA0001180R0JS73 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 180ohms 5%