Продукція > VISHAY DALE > CA0001220R0KB14
CA0001220R0KB14
CA0001220R0KB14 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 220 OHM 1W 10% AXIAL
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 220ohms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA0001220R0KB14 CA0001220R0KB14 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 220ohms 10%