Продукція > VISHAY DALE > CA000147R00KB14
CA000147R00KB14
CA000147R00KB14 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 47 OHM 1W 10% AXIAL
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 47ohms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000147R00KB14 CA000147R00KB14 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 47ohms 10%