Продукція > VISHAY DALE > CA000151R00JS73
CA000151R00JS73
CA000151R00JS73 Vishay Dale
cahv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 51 OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 51ohms 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000151R00JS73 CA000151R00JS73 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 51ohms 5%