Продукція > VISHAY / DALE > CA0001680R0JE73
CA0001680R0JE73
CA0001680R0JE73 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 680ohms 5% 1watt
на замовлення 218 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA0001680R0JE73 CA0001680R0JE73 Виробник : Vishay Dale cahv.pdf Description: RES 680 OHM 1W 5% AXIAL