Продукція > VISHAY DALE > CA0001680R0JS70
CA0001680R0JS70
CA0001680R0JS70 Vishay Dale
cahv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 680 OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 680ohms 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA0001680R0JS70 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 680ohms 5%