Продукція > VISHAY DALE > CA0001680R0KS73
CA0001680R0KS73
CA0001680R0KS73 Vishay Dale
cahv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 680 OHM 1W 10% AXIAL
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 680ohms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA0001680R0KS73 CA0001680R0KS73 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 680ohms 10%