Продукція > VISHAY DALE > CA000182R00KR05
CA000182R00KR05
CA000182R00KR05 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 82 OHM 1W 10% AXIAL
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 82ohms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000182R00KR05 CA000182R00KR05 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 82ohms 10%