Продукція > VISHAY / DALE > CA0001R1100JR88
CA0001R1100JR88
CA0001R1100JR88 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 0.11ohms 5%
на замовлення 134 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA0001R1100JR88 CA0001R1100JR88 Виробник : Vishay Dale cahv.pdf Description: RES 0.11 OHM 1W 5% AXIAL