Продукція > VISHAY DALE > CA0001R2200JB14
CA0001R2200JB14
CA0001R2200JB14 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.22 OHM 1W 5% AXIAL
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 0.22ohms 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA0001R2200JB14 CA0001R2200JB14 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 0.22ohms 5%