Продукція > VISHAY > CA000210R00JB14
CA000210R00JB14
CA000210R00JB14 Vishay
ca.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 10 Ohm 5% 2W ±300ppm/°C Conformal Hi Temp Sil AXL Bulk
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000210R00JB14 CA000210R00JB14 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 10ohms 5%
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
CA000210R00JB14 CA000210R00JB14 Виробник : Vishay ca.pdf Res Wirewound 10 Ohm 5% 2W ±300ppm/°C Conformal Hi Temp Sil AXL Bulk
на замовлення 10 шт:
CA000210R00JB14 CA000210R00JB14 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 10 OHM 2W 5% AXIAL