Продукція > VISHAY > CA000210R00JE14
CA000210R00JE14
CA000210R00JE14 Vishay
ca.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 10 Ohm 5% 2W ±300ppm/°C Conformal Hi Temp Sil AXL Bulk
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000210R00JE14 CA000210R00JE14 Виробник : Vishay ca.pdf Res Wirewound 10 Ohm 5% 2W ±300ppm/°C Conformal Hi Temp Sil AXL Bulk
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CA000210R00JE14 CA000210R00JE14 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 10 OHM 2W 5% AXIAL