Продукція > VISHAY / DALE > CA000210R00JR05
CA000210R00JR05
CA000210R00JR05 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 10ohms 5%
на замовлення 986 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000210R00JR05 CA000210R00JR05 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 10 OHM 2W 5% AXIAL