Продукція > VISHAY DALE > CA000210R00JR18
CA000210R00JR18
CA000210R00JR18 Vishay Dale
cahv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 10 OHM 2W 5% AXIAL
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 10ohms 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000210R00JR18 CA000210R00JR18 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 10ohms 5%