Продукція > VISHAY > CA0002150R0KR05
CA0002150R0KR05
CA0002150R0KR05 Vishay
ca.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 150 Ohm 10% 2W ±300ppm/°C Conformal Hi Temp Sil AXL T/R
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 41
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA0002150R0KR05 CA0002150R0KR05 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 150ohms 10%
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
CA0002150R0KR05 CA0002150R0KR05 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 150 OHM 2W 10% AXIAL
на замовлення 9 шт:
CA0002150R0KR05 CA0002150R0KR05 Виробник : Vishay ca.pdf Res Wirewound 150 Ohm 10% 2W ±300ppm/°C Conformal Hi Temp Sil AXL T/R