Продукція > VISHAY DALE > CA000218R00JR18
CA000218R00JR18
CA000218R00JR18 Vishay Dale
cahv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 18 OHM 2W 5% AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 18ohms 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000218R00JR18 CA000218R00JR18 Виробник : Vishay / Dale ca-88181.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 18ohms 5%