Продукція > VISHAY / DALE > CA000218R00JS73
CA000218R00JS73
CA000218R00JS73 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 18ohms 5%
на замовлення 113 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000218R00JS73 CA000218R00JS73 Виробник : Vishay Dale cahv.pdf Description: RES 18 OHM 2W 5% AXIAL