Продукція > VISHAY / DALE > CA000218R00KR05
CA000218R00KR05
CA000218R00KR05 Vishay / Dale
ca-88181.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 18ohms 10%
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA000218R00KR05 CA000218R00KR05 Виробник : Vishay Dale ca.pdf Description: RES 18 OHM 2W 10% AXIAL